Welkom bij Voetbalvereniging W.T.O.C.

strokeTeamindeling Jeugd seizoen 2022/ 2023

 

JO7-1JM 4×4
1 Niek Tjalsma
2 Redmer Bosma
3 Riemer Schotanus
4 Juerd Jan Prins
5 Bonne Aan Bekkema
6 Jacob Jonne Nicolai
Leiding: Suzan Bosma
Trainer: Patricia Manusiwa
TEAMINDELING
JO9-1JM 6×6
1 Thijs Westhof
2 Hidde de Boer
3 Wessel Taeke Hoeksma
4 Eden Bouma
5 Ditmer v/d Land
6 Marrit (m) Annema
7 Wout Reitsema
8 Renske (m) Wiersma
Leiding:  Tjeerd v/d Land en Trynke Westhof
Trainer:   Tjeerd v/d Land
TEAMINDELING
JO10-1JM 6×6
1 Femke (m) Rekker
2 Mechiel Kuperus
3 Sietse Bekkema
4 Jurre Wiersma
5 Hylke Postma
6 Piter Senne Nicolai
7 Melvin Minnema
8 Wybren Jan Wijbenga
Leiding:  Johanna Sliep
Trainer: Robin Weiland

 

JO11-1JM 8×8
1 Berend Bosma
2 Tjisse Tjalling Schotanus
3 Mente Heslinga
4 Jens Visser
5 Jorrit Tjalsma
6 Luka Adema
7 Renco Adema
8 Jacob Wessel Hoeksma
9 Mathijs Dijkstra
10 Nanning Wiersma
Leiding: Reimer Heslinga en Gosse Tjalsma
Trainer: Reimer Heslinga en Gosse Tjalsma
TEAMINDELING
JO12-2JM 8×8
1 Hylke Durk v/d Veen
2 Geeske (m) Reitsema
3 Jans Roffel
4 Myrthe (m) Nieuwenhuis
5 Johannes Postma
6 Jorn Merkus
7 Jan Doede Sangers
8 Gerben Jan Kuperus
Leiding: Paula Koudenburg en Joke Kuperus
Trainer: Jan Kempenaar
TEAMINDELING
JO12-1JM 8×8
1 Jelte van Kammen
2 Hidde  Jannes v/d Ploeg
3 Arjen Dijkstra
4 Pieter Arend Wijbenga
5 Jelke Bosma
6 Xander Wiersma
7 Sanne (m) de Bruin
8 Nyckle Jager
9 Hester (m) Adema
10 Mathys Wiebe Hiemstra
Leiding: Esther Bosma
Trainer: Jilles Bosma
TEAMINDELING
JO14-1JM 11×11
1 Noa Bouma
2 Tjisse  Dynand Bosch
3 Jelke  Piet Tjalsma
4
5 Aline Mare (m) Sangers
6 Lieuwe  Jan van Assen
7 Yme Postma
8 Jan Ringia
9 Tieme v/d Ploeg
10 Boukje Antje (m) Postma
11 Jelte Dijkstra
12 Wesley Rekker
13 Larissa (m) Rekker
14 Shania (m) Top
Leiding: Hilco Rekker en Meindert Postma
Trainer: Minne Bouma
TEAMINDELING
JO17-1JM 11×11
1 Sietse Lefferts
2 Auke Tymen de Boer
3 Timme Jarno Bosch
4 Jesse Boersma
5 Hielke Sjoerd Dijkstra
6 Hieu Vo
7 Pieter Dijkstra
8 Yme Jacob de Vries
9 Simme Jelle Kampen
10 Roy Dijkstra
11 Jelke Bijlstra
12 Roel Nicolai
13 Sjoerd Jan Dijkstra
Leiding:  Goffe de Boer, Foeke Durk Dijkstra en Klaas Jan Reitsema
Trainer:  Jan Dijkstra en Bart Kempenaar

strokeHoofdsponsor

Foeke Dijkstra Ongediertebeheersing
Hoekstra Installatietechniek

strokeAccomodatie

Sportpark 'De Wygeast' Sportpark 'De Wygeast' Swartewei 9 9294 KS Oudwoude Route (Google Maps)

strokeWebshop

Webshop WTOC Bezoek Webshop

strokeTweets