Welkom bij Voetbalvereniging W.T.O.C.

strokeProgramma & resultaten

Uitslag 24 november

Oerterp VR1 WTOC VR1 2 0

 

Uitslagen 27 november

SJO Feanstars MO17-1 ST Friese Boys/WTOC MO17-1 5 1
Frisia JO14-2 WTOC JO14-1JM 3 11
WTOC JO13-1JM Oerterp JO13-1 4 2
WTOC JO10-1JM Friese Boys JO10-1JM
WTOC JO9-1JM Buitenpost JO9-1

 

Zaterdag 4 december 

20790 14:00 WTOC 2 VIOD 2
3e 7×7 14:30 WTOC VCR
64274 10:30 WTOC JO19-1 Suameer JO19-1
45927 10:30 WTOC JO14-1JM Wykels Hallum JO14-1JM
45508 09:00 VEV’67 JO13-2 WTOC JO13-1JM
74460 09:00 WTOC JO12-1JM V en V’68 JO12-1
75738 11:15 Wykels Hallum JO11-2JM WTOC JO11-1JM
77610 10:30 Kollum JO10-2 WTOC JO10-1JM
79497 11:55 WTOC JO9-1JM Kollum JO9-1
81900 09:00 Zuidhorn JO8-4 WTOC JO8-1JM
23540 12:15 Zuidhorn VR2 WTOC VR1

 

Woensdag 8 december

44155 19:15 ST Friese Boys/WTOC MO17-1 ONT MO17-1

 

Vrijdag 10 december

52583 19:30 WTOC 35+1 Kollum 35+1
52647 20:00 WTOC 35+1 Zwaagwesteinde 35+1
52716 20:30 VVT 35+1 WTOC 35+1

N.B. De wedstrijden worden gespeeld bij VVT

 

Zaterdag 11 december

23672 14:30 WTOC 1 Dokkum 1
21663 14:30 Ternaard 2 WTOC 2
3e 7×7 14:30 GSVV WTOC
46761 11:15 SJO Feanstars JO19-3 WTOC JO19-1
46471 10:30 Roden MO17-1 ST Friese Boys/WTOC MO17-1
46507 10:00 MKV’29 JO14-1 WTOC JO14-1JM
46511 10:30 WTOC JO13-1JM RWF JO13-1JM
74548 11:00 SJO Feanstars JO12-2 WTOC JO12-1JM
76952 10:30 WTOC JO11-1JM Ternaard JO11-1
77392 09:00 WTOC JO10-1JM VVT JO10-1
78886 09:00 Harkema Opeinde JO9-1 WTOC JO9-1JM
81428 09:00 WTOC JO8-1JM Zeester JO8-1JM
23676 14:00 WTOC VR1 Noordbergum VR1

 

Dinsdag 14 december

62817 19:30 WTOC 2 GSVV 2

 

Woensdag 15 december

74975 18:30 ASC JO12-1 WTOC JO12-1JM

 

Zaterdag 18 december

23404 14:30 WTOC 1 Opende 1
20173 12:00 Kootstertille SC 2 WTOC 2
47918 10:30 WTOC JO19-1 ST sc Twijzel/Kootstertlle JO19-1
47609 10:30 ST Friese Boys/WTOC MO17-1 Zevenhuizen MO17-1d
47642 10:30 WTOC JO14-1JM Blauw Wit ’34 JO14-4
47387 10:00 Grijpskerk JO13-1 WTOC JO13-1JM
80876 08:45 Winsum MO8-1 WTOC JO8-1JM
16031 14:00 WTOC VR1 ONT VR1

 

 

Uitslag 10 november

TLC MO17-1 ST Friese Boys/WTOC MO17-1 2 4

 

Uitslagen 12 november

WTOC 35+1 VVT 35+1 3 1
WTOC 35+1 Kollum 35+1 0 0
Zwaagwesteinde 35+1 WTOC 35+1 3 1

 

Uitslagen 13 november

Birdaard FC 1 WTOC 1 2 2
WTOC JO14-1JM Buitenpost JO14-1 3 4
ST SC Twijzel/Kootstertille JO13-1JM WTOC JO13-1JM 9 1
Kootstertille SC JO12-1 WTOC JO12-1JM 1 9
Dokkum JO11-1JM WTOC JO11-1JM 9 5
GSVV JO10-1 WTOC JO10-1JM
WTOC JO9-1JM VC Trynwalden JO9-2 6 4
WTOC JO8-1JM Drogeham JO8-1 5 2
ST Drachtster Boys/Boornbergum’80 VR1 WTOC VR1 2 3

 

Uitslag 17 november

ST Friese Boys/WTOC MO17-1 Fc. Grootegast MO17-1 1 1

 

Uitslagen 19 november

SVO DKC VR2 WTOC VR1 0 1
WTOC VR1 ASC VR1 0 0
Buitenpost VR1 WTOC VR1 0 6
WTOC VR1 Zwaagwesteinde VR1 1 0

 

Uitslagen 20 november

Oostergo 1 WTOC 1 3 4
WTOC JO19-1 Niekerk JO19-1 3 1
WTOC JO14-1JM SC Berlikum JO14-1 5 1
WTOC JO12-1JM ONT JO12-2 6 4
WTOC JO11-1JM CVO JO11-1JM 5 1
SJO Feanstars JO10-1 WTOC JO10-1JM
Friese Boys JO9-1 WTOC JO9-1JM
WTOC JO8-1JM VEV’67 JO8-3 6 4

 

 

strokeHoofdsponsor

Foeke Dijkstra Ongediertebeheersing
Hoekstra Installatietechniek

strokeAccomodatie

Sportpark 'De Wygeast' Sportpark 'De Wygeast' Swartewei 9 9294 KS Oudwoude Route (Google Maps)

strokeWebshop

Webshop WTOC Bezoek Webshop

strokeTweets