Welkom bij Voetbalvereniging W.T.O.C.

strokeProgramma & resultaten

Uitslagen 16 september

WTOC 2 LEO FC 2 1 2
SJO ’t Hogeland JO19-1 WTOC JO19-1 5 3

 

Uitslagen 17 september

WTOC 35+1 VVT 35+1 0 1
WTOC 35+1 Zwaagwesteinde 35+1 2 3
Kollum 35+1 WTOC 35+1 3 0

 

Uitslagen 18 september

WTOC 1 Anjum 1 2 6
WTOC 2 Anjum 2 0 8
GSVV JO14-1 WTOC JO14-1JM 1 8
WTOC JO13-1JM Kollum JO13-1 0 13
Drachtster Boys JO10-4 WTOC JO10-1JM
WTOC JO8-1JM Lauwers De JO8-1 2 15
Ternaard VR1 WTOC VR1 7 1

 

Woensdag 22 september

15085 19:30 ST Friese Boys/WTOC MO17-1 SVO DKC MO17-1
35040 18:30 SJO Broekster Walden JO11-2 WTOC JO11-1JM

Donderdag 23 september

34598 18:30 Be Quick D JO12-2 WTOC JO12-1JM

 

Vrijdag 24 september

52761 19:30 Zwaagwesteinde VR1 WTOC VR1
53205 20:00 WTOC VR1 SVO DKC VR2
67829 20:30 Buitenpost VR1 WTOC VR1
53141 21:00 WTOC VR1 ASC VR1

N.B. De wedstrijden worden gespeeld bij ASC

 

Zaterdag 25 september

15582 14:30 Birdaard FC 1 WTOC 1 K. Bourakba
16668 14:30 WTOC 2 Kollum 3
38868 10:30 Harkemase Boys JO19-2 WTOC JO19-1
38565 10:30 TLC MO17-1 ST Friese Boys/WTOC MO17-1
38597 11:00 Friesland JO14-1 WTOC JO14-1JM
39038 10:30 WTOC JO13-1JM Drachtster Boys JO13-2 AFGELAST
36103 10:30 WTOC JO11-1JM VCR JO11-1
36063 09:00 WTOC JO10-1JM Buitenpost JO10-2
36218 09:00 Kollum JO9-1 WTOC JO9-1JM AFGELAST
35454 09:15 GSVV JO8-1JM WTOC JO8-1JM
15609 14:30 ST Drachtster Boys/Boornbergum’80 VR1 WTOC VR1
16512 14:00 WTOC VR2 VCR VR1 AFGELAST

 

Dinsdag 28 september

OEFEN 20:00 WTOC 2 Westereen 3

 

Zaterdag 2 oktober

15759 14:30 WTOC 1 RWF 1
17204 14:30 Friese Boys 2 WTOC 2
3e 7×7 14:30 WTOC 3 Anjum 3
40160 10:30 WTOC JO19-1 ST Rijperkerk/Suawoude JO19-1
39705 10:30 ST Friese Boys/WTOC MO17-1 Marum MO17-1
68828 11:30 WTOC JO14-1JM ST Rijperkerk/Suawoude JO14-1
39482 09:00 ONB JO13-1 WTOC JO13-1JM
37002 11:00 Geel Wit JO12-1 WTOC JO12-1JM
37401 09:00 WTOC JO10-1JM Grijpskerk JO10-2
36740 10:30 WTOC JO9-1JM Ropta Boys JO9-1
36549 10:30 Kollum JO8-1 WTOC JO8-1JM
15763 14:00 WTOC VR1 S.V. Haulerwijk VR1
17388 17:00 Harkemase Boys VR1 WTOC VR2

 

Vrijdag 8 oktober

52327 19:30 WTOC 35+1 Zwaagwesteinde 35+1
52396 20:00 VVT 35+1 WTOC 35+1
52263 20:30 WTOC 35+1 Kollum 35+1

N.B. De wedstrijden worden gespeeld bij 

 

Zaterdag 9 oktober

15911 14:30 WTOC 1 Kootstertille SC 1
17807 14:00 Buitenpost 4 WTOC 2
40310 10:45 Drachtster Boys JO19-3 WTOC JO19-1
40428 09:00 SC Boornbergum’80 MO17-1 ST Friese Boys/WTOC MO17-1
40465 13:00 FC Burgum JO14-1 WTOC JO14-1JM
40615 10:30 WTOC JO13-1JM ONR JO13-1
38294 09:00 WTOC JO12-1JM FC Burgum JO12-2
37720 11:00 Geel Wit JO11-1 WTOC JO11-1JM
37668 10:30 Kollum JO10-2 WTOC JO10-1JM
37787 09:00 Harkema Opeinde JO9-1 WTOC JO9-1JM
38133 09:00 WTOC JO8-1JM Buitenpost JO8-1
15840 12:30 VC Trynwalden VR1 WTOC VR1
17562 14:00 WTOC VR2 GSVV VR1

 

strokeHoofdsponsor

Foeke Dijkstra Ongediertebeheersing
Hoekstra Installatietechniek

strokeAccomodatie

Sportpark 'De Wygeast' Sportpark 'De Wygeast' Swartewei 9 9294 KS Oudwoude Route (Google Maps)

strokeWebshop

Webshop WTOC Bezoek Webshop

strokeTweets