Welkom bij Voetbalvereniging W.T.O.C.

strokeProgramma & resultaten

Uitslag 21 januari

WTOC  1 Drachtster Boys 3 3 2

 

Zaterdag 25 januari

 

52190 14:30 WTOC 1 Kootstertille SC 1 A. Adema
34409 14:30 Kollum 3 WTOC 2
OEFEN 12:30 WTOC VR1 ONT VR1

 

Zaterdag 1 februari

52276 14:30 Opende 1 WTOC 1 J de Klein
62512 14:30 Marum 4 WTOC 2
103823 12:30 Drachtster Boys JO19-3 ST WTOC/Oostergo JO19-1
106669 10:00 WTOC JO13-1G ONR JO13-2
94675 09:00 WTOC JO11-1G SJO Feanstars JO11-2
95345 10:30 Buitenpost JO10-2 WTOC JO10-1G
97868 09:15 Oerterp JO10-1 WTOC JO10-2G
97654 09:00 WTOC JO9-1G Anjum JO9-1
104411 08:45 Be Quick D JO9-3G WTOC JO9-2
109385 09:00 Kollum JO8-1 WTOC JO8-1G
102923 14:30 WTOC VR1 Noordbergum VR1

 

Zaterdag 8 februari

52420 14:30 WTOC 1 Friese Boys 1
63086 14:30 WTOC 2 Buitenpost 4
103766 10:00 ST WTOC/Oostergo JO19-1 VCR JO19-1d
106704 09:00 Veenwouden SC JO13-2G WTOC JO13-1G
94723 09:00 RWF JO11-1 WTOC JO11-1G
95309 09:00 WTOC JO10-1G Grootegast Fc. JO10-1
97848 10:30 WTOC JO10-2G Drachten JO10-5
97650 08:45 Harkemase Boys JO9-1 WTOC JO9-1G
104384 10:00 WTOC JO9-2 Ropta Boys JO9-2
109379 09:00 WTOC JO8-1G Suawoude JO8-1G
103291 12:30 Blija VR1 WTOC VR1

 

FVVK

PROGRAMMA ZATERDAG 25-01-2020 IN DE SPORTZAAL TE KOLLUM.

ORGANISATIE EN SCHEIDSRECHTERS v.v. WTOC

Denk om: sponsordoek, lijnrechter eerst genoemd team en prijsuitrijking

Poule JO11B en JO15A

B 08:00 WTOC JO11-2 Kollum JO11-2
B 08:15 Friese Boys JO11-2 WTOC JO11-2
B 08:30 Kollum JO11-2 Friese Boys JO11-2
B 08:45 Kollum JO11-2 WTOC JO11-2
B 09:00 WTOC JO11-2 Friese Boys JO11-2
B 09:15 Friese Boys JO11-2 Kollum JO11-2

 

A 09:30 Kollum JO15-1 Friese Boys Jo15-1
A 09:45 Friese Boys Jo15-2 Kollum JO15-2
A 10:00 Kollum JO15-3 Kollum JO15-1
A 10:15 Friese Boys Jo15-1 Friese Boys Jo15-2
A 10:30 Kollum JO15-2 Kollum JO15-3
A 10:45 Kollum JO15-1 Friese Boys Jo15-2
A 11:00 Friese Boys Jo15-1 Kollum JO15-2
A 11:15 Friese Boys Jo15-2 Kollum JO15-3
A 11:30 Kollum JO15-2 Kollum JO15-1
A 11:45 Kollum JO15-3 Friese Boys Jo15-1

 

PROGRAMMA ZATERDAG 25-01-2020 IN DE SPORTZAAL TE KOLLUMERZWAAG.

ORGANISATIE EN SCHEIDSRECHTERS v.v. DE LAUWERS

Denk om: sponsordoek.

Poule: JO7 en JO10                               Speeltijd: 10 minuten (JO7) en 10 minuten (JO10)

A 08:30 WTOC JO7-1 Friese Boys JO7-1
A 08:40 Kollum JO7-1 WTOC JO7-1
A 08:50 Friese Boys JO7-1 Kollum JO7-1
A 09:00 WTOC JO7-1 Friese Boys JO7-1
A 09:10 Kollum JO7-1 WTOC JO7-1
A 09:20 Friese Boys JO7-1 Kollum JO7-1

 

A 09:30 WTOC JO10-2 Lauwers JO10-1
A 09:40 Kollum JO10-2 WTOC JO10-1
A 09:50 Kollum JO10-1 WTOC JO10-3
A 10:00 Lauwers JO10-1 Kollum JO10-2
A 10:10 WTOC JO10-3 WTOC JO10-2
A 10:20 WTOC JO10-1 Kollum JO10-1
A 10:30 Kollum JO10-2 WTOC JO10-2
A 10:40 Kollum JO10-1 Lauwers JO10-1
A 10:50 WTOC JO10-3 WTOC JO10-1
A 11:00 Kollum JO10-2 Kollum JO10-1
A 11:10 Lauwers JO10-1 WTOC JO10-3
A 11:20 WTOC JO10-2 WTOC JO10-1
A 11:30 WTOC JO10-3 Kollum JO10-2
A 11:40 Kollum JO10-1 WTOC JO10-2
A 11:50 Lauwers JO10-1 WTOC JO10-1

 

PROGRAMMA ZATERDAG 01-02-2020 IN DE SPORTZAAL TE KOLLUM.

ORGANISATIE EN SCHEIDSRECHTERS v.v. KOLLUM.

Denk om: sponsordoek en lijnrechter eerst genoemd team

Poule JO13A en B

A 08:00 De Lauwers JO12-1 Kollum JO12-1
A 08:15 Friese Boys JO13-2 WTOC JO13-2
A 08:30 Kollum JO12-1 Friese Boys JO13-2
A 08:45 WTOC JO13-2 De Lauwers JO12-1
A 09:00 Friese Boys JO13-2 De Lauwers JO12-1
A 09:15 Kollum JO12-1 WTOC JO13-2
A 09:30 De Lauwers JO13-1 Kollum JO13-1
A 09:45 Friese Boys JO13-1 WTOC JO13-1
A 10:00 Kollum JO13-2 De Lauwers JO13-1
A 10:15 Kollum JO13-1 Friese Boys JO13-1
A 10:30 WTOC JO13-1 Kollum JO13-2
A 10:45 De Lauwers JO13-1 Friese Boys JO13-1
A 11:00 Kollum JO13-1 WTOC JO13-1
A 11:15 Friese Boys JO13-1 Kollum JO13-2
A 11:30 WTOC JO13-1 De Lauwers JO13-1
A 11:45 Kollum JO13-2 Kollum JO13-1

 

PROGRAMMA ZATERDAG 01-02-2020  IN DE SPORTZAAL TE KOLLUMERZWAAG.

ORGANISATIE EN SCHEIDSRECHTERS v.v. FRIESE BOYS.

Denk om: sponsordoek

Poule: JO8 en JO9                 Speeltijd: 15 minuten

A 08:30 Kollum JO8-1 Friese Boys JO8-1
A 08:45 WTOC JO8-1 De Lauwers JO8-1
A 09:00 Friese Boys JO8-1 WTOC JO8-1
A 09:15 De Lauwers JO8-1 Kollum JO8-1
A 09:30 WTOC JO8-1 Kollum JO8-1
A 09:45 Friese Boys JO8-1 De Lauwers JO8-1

 

A 10:00 WTOC JO9-1 Kollum JO9-1
A 10:15 Friese Boys JO9-1 WTOC JO9-2
A 10:30 Kollum JO9-1 Friese Boys JO9-1
A 10:45 WTOC JO9-2 WTOC JO9-1
A 11:00 Friese Boys JO9-1 WTOC JO9-1
A 11:15 Kollum JO9-1 WTOC JO9-2

 

PROGRAMMA ZATERDAG 01-02-2020 IN DE SPORTHAL TE KOLLUM.

ORGANISATIE: v.v. KOLLUM.

SCHEIDSRECHTERS: FVVK

Denk om: sponsordoek, lijnrechter eerst genoemd team en prijsuitreiking.

POULE: JO19                       SPEELTIJD:  15 MINUTEN

A 19:00 WTOC JO19-2 De Lauwers JO19-1
A 19:15 Friese Boys JO19-1 Kollum JO19-2
B 19:30 WTOC JO19-1 Kollum JO19-1
B 19:45 De Lauwers JO19-2 Friese Boys JO19-2
A 20:00 De Lauwers JO19-1 Friese Boys JO19-1
A 20:15 Kollum JO19-2 WTOC JO19-2
B 20:30 Kollum JO19-1 De Lauwers JO19-2
B 20:45 Friese Boys JO19-2 WTOC JO19-1
A 21:00 Friese Boys JO19-1 WTOC JO19-2
A 21:15 De Lauwers JO19-1 Kollum JO19-2
B 21:30 De Lauwers JO19-2 WTOC JO19-1
B 21:45 Kollum JO19-1 Friese Boys JO19-2
HF 1 22:05 A1 B2
HF 2 22:20 B1 A2
Finale 22:40 HF 1 HF 2

 

PROGRAMMA ZATERDAG 08-02-2020 IN DE SPORTZAAL TE KOLLUM.

ORGANISATIE EN SCHEIDSRECHTERS v.v. WTOC

Denk om: sponsordoek en lijnrechter eerst genoemd team en prijsuitreiking

Poule JO11A en JO15B

A 08:00 WTOC JO11-1 Kollum JO11-1
A 08:15 Friese Boys JO11-1 WTOC JO11-1
A 08:30 Kollum JO11-1 Friese Boys JO11-1
A 08:45 Kollum JO11-1 WTOC JO11-1
A 09:00 WTOC JO11-1 Friese Boys JO11-1
A 09:15 Friese Boys JO11-1 Kollum JO11-1

 

B 09:30 Kollum JO15-4 Friese Boys JO14-1
B 09:45 Kollum JO15-6 Friese Boys Jo14-2
B 10:00 Kollum JO15-5 Kollum JO15-4
B 10:15 Friese Boys JO14-1 Kollum JO15-6
B 10:30 Friese Boys Jo14-2 Kollum JO15-5
B 10:45 Kollum JO15-4 Kollum JO15-6
B 11:00 Friese Boys JO14-1 Friese Boys Jo14-2
B 11:15 Kollum JO15-6 Kollum JO15-5
B 11:30 Friese Boys Jo14-2 Kollum JO15-4
B 11:45 Kollum JO15-5 Friese Boys JO14-1

 

PROGRAMMA ZATERDAG 08-02-2020 IN DE SPORTZAAL TE KOLLUMERZWAAG.

ORGANISATIE EN SCHEIDSRECHTERS v.v. DE LAUWERS.

Denk om: sponsordoek en prijsuitreiking

Poule: JO7 en JO10

A 08:30 WTOC JO7-1 Friese Boys JO7-1
A 08:40 Kollum JO7-1 WTOC JO7-1
A 08:50 Friese Boys JO7-1 Kollum JO7-1
A 09:00 WTOC JO7-1 Friese Boys JO7-1
A 09:10 Kollum JO7-1 WTOC JO7-1
A 09:20 Friese Boys JO7-1 Kollum JO7-1

 

A 09:30 WTOC JO10-2 Lauwers JO10-1
A 09:40 Kollum JO10-2 WTOC JO10-1
A 09:50 Kollum JO10-1 WTOC JO10-3
A 10:00 Lauwers JO10-1 Kollum JO10-2
A 10:10 WTOC JO10-3 WTOC JO10-2
A 10:20 WTOC JO10-1 Kollum JO10-1
A 10:30 Kollum JO10-2 WTOC JO10-2
A 10:40 Kollum JO10-1 Lauwers JO10-1
A 10:50 WTOC JO10-3 WTOC JO10-1
A 11:00 Kollum JO10-2 Kollum JO10-1
A 11:10 Lauwers JO10-1 WTOC JO10-3
A 11:20 WTOC JO10-2 WTOC JO10-1
A 11:30 WTOC JO10-3 Kollum JO10-2
A 11:40 Kollum JO10-1 WTOC JO10-2
A 11:50 Lauwers JO10-1 WTOC JO10-1

 

PROGRAMMA ZATERDAG 08-02-2019 IN DE SPORTHAL TE KOLLUM.

ORGANISATIE EN SCHEIDSRECHTERS: v.v. KOLLUM.

Denk om: sponsordoek, lijnrechter eerst genoemd team en prijsuitreiking.

POULE: Dames

A 19:00 Kollum VR2 WTOC VR3
A 19:15 WTOC VR1 De Lauwers VR1
B 19:30 Kollum VR1 De Lauwers VR2
B 19:45 Kollum VR3 WTOC VR2
A 20:00 WTOC VR3 WTOC VR1
A 20:15 De Lauwers VR1 Kollum VR2
B 20:30 De Lauwers VR2 Kollum VR3
B 20:45 WTOC VR2 Kollum VR1
A 21:00 WTOC VR1 Kollum VR2
A 21:15 WTOC VR3 De Lauwers VR1
B 21:30 Kollum VR3 Kollum VR1
B 21:45 De Lauwers VR2 WTOC VR2
HF 1 22:05 A1 B2
HF 2 22:20 B1 A2
Finale 22:40 HF 1 HF 2

 

Uitslagen FVVK

A 10:00 WTOC JO9-1 Kollum JO9-1 0 6
A 10:15 Friese Boys JO9-1 WTOC JO9-2 0 2
A 10:30 Kollum JO9-1 Friese Boys JO9-1 0 3
A 10:45 WTOC JO9-2 WTOC JO9-1 3 3
A 11:00 Friese Boys JO9-1 WTOC JO9-1 3 1
A 11:15 Kollum JO9-1 WTOC JO9-2 4 1

 

A 08:30 Kollum JO8-1 Friese Boys JO8-1 0 2
A 08:45 WTOC JO8-1 De Lauwers JO8-1 1 2
A 09:00 Friese Boys JO8-1 WTOC JO8-1 0 1
A 09:15 De Lauwers JO8-1 Kollum JO8-1 0 4
A 09:30 WTOC JO8-1 Kollum JO8-1 1 2
A 09:45 Friese Boys JO8-1 De Lauwers JO8-1 2 0

 

strokeHoofdsponsor

Foeke Dijkstra Ongediertebeheersing
Hoekstra Installatietechniek

strokeAccomodatie

Sportpark 'De Wygeast' Sportpark 'De Wygeast' Swartewei 9 9294 KS Oudwoude Route (Google Maps)

strokeWebshop

Webshop WTOC Bezoek Webshop

strokeTweets